bg
Archiwa

Filtr 

  • Promocja nowej książki Mieczysława Bieńka

    Wszystkich miłośników szalonych opowieści podróżniczych Mieczysława Bieńka zapraszamy na okolicznościowy wieczór związany z wydaniem nowej książki: Z Hajerem na kraj Indii. W programie pokaz zdjęć, fragmenty nagrań filmowych i oczywi...
  • Bieniek w Krośnie

      Już wkrótce będzie można posłuchać niekiedy zabawnych, a niekiedy i wciągających relacji z dalekich podróży Mieczysława Bieńka. Na jego barwną opowieść "Przez Karakorum w marzenia" zapraszamy 26 września 2011 r. (poniedziałek) ...

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start