bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1132953

Promocja nowej książki Mieczysława Bieńka

Wydarzenia
czwartek, 15 września 2011 00:00

hajer2_okl_xsWszystkich miłośników szalonych opowieści podróżniczych Mieczysława Bieńka zapraszamy na okolicznościowy wieczór związany z wydaniem nowej książki: Z Hajerem na kraj Indii. W programie pokaz zdjęć, fragmenty nagrań filmowych i oczywiście barwne i pełne humoru relacje autora z podróży po Indyjskim Subkontynencie.

Spotkanie odbędzie się w katowickim Kinoteatrze Rialto (ul. Św. Jana 24) w dniu 21.09.2011 roku (środa) w godz. 18-20. Wstęp wolny.  

 mbieniek001mbieniek002


mbieniek003


mbieniek004


mbieniek005

 

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start