bg

Kilka ostatnich wiadomości

Wydarzenia
czwartek, 12 stycznia 2017 23:12

W związku z pytaniami od czytelników podajemy kilka ostatnich wiadomości o naszych autorach, artykułach w prasie o naszych książkach oraz o wznowieniach.

1. Mieczysław Bieniek "Hajer" w najbliższym czasie nie będzie mógł występować publicznie ze względu na poważną chorobę, z którą zmaga się od kilku miesięcy. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia! Pracujemy nad kolejną jego książką.    

2. W najnowym numerze miesięcznika npm (1/2017) ukazał się ciekawy wywiad autorstwa Eweliny i Bogusława Magrelów z Ryszardem Szafirskim pod tytułem: "Na wyprawach nie ma demokracji". W tym samym numerze zamieszczono krótką recenzję Lidera

3. W ostatnim numerze "Taternika" (4/2016) znajdziemy pogłębioną recenzję Lidera autorstwa Bogusława Kowalskiego.

4. Przy zakupieniu prenumeraty "Taternika" można przy okazji nabyć po mocno promocyjnej cenie Lidera. Szczegóły na stronie 

http://taternik.org/produkt/prenumerata-12-miesieczna

 

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start