bg

"Przeżyć dzień jak tygrys" w konkursie na najlepszą książkę na wiosnę

Wydarzenia
poniedziałek, 20 marca 2017 12:14

przezyc

13. marca 2017 rozpoczął się organizowany przez serwis Granice.pl plebiscyt "Najlepsza książka na wiosnę". W obecnej edycji bierze udział nasza książka Przeżyć dzień jak tygrys Johna Portera, w kategorii "Podróże literackie". Podajemy link do strony z plebiscytem, za pośrednictwem której oddawać można głosy:

http://ksiazkanawiosne.pl/ Na książki, w pierwszym etapie plebiscytu można głosować do 26. marca 2017 roku. W dniu 27. marca ogłoszone zostaną nominacje i rozpocznie się drugi etap plebiscytu wiosennego. 11 kwietnia 2017 na łamach serwisu Granice.pl oraz na stronie plebiscytu ogłoszone zostaną wyniki "Najlepszej książki na wiosnę". Zachęcamy do głosowania. Na uczestników konkursu czekają cenne nagrody książkowe.

 

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start