bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1194202

Nominacja dla książki "Przeżyć dzień jak tygrys"

Wydarzenia
piątek, 31 marca 2017 15:06
przezyc-nominacjaW dniu 27.03.2017 r. rozpoczął się drugi etap głosowania w plebiscycie „Najlepsza książka na wiosnę” - http://ksiazkanawiosne.pl/, którego organizatorem jest serwis Granice.pl - wszystko o literaturze. Etap ten trwał będzie do 9 kwietnia 2017! Poznaliśmy już tytuły, które zdobyły nominacje internautów i jurorów. Nasza książka - Przeżyć dzień jak tygrys - otrzymała zarówno nominację jury, jak i nominację internautów, przechodzi więc do II etapu głosowania, będzie też rozpatrywana w rywalizacji o nagrody jury. Bezpośredni link do głosowania na książkę „Przeżyć dzień jak tygrys” to: http://ksiazkanawiosne.pl/ksiazka,5929622 
Osoby, które oddały już głos w pierwszej fazie konkursu, mogą teraz ponownie głosować. 
Dodatkowym argumentem zachęcającym do głosowania może być fakt, że osoby głosujące mają szansę wygrania zestawów nawet 10 nagród książkowych!
 

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start