bg

Promocja książek górskich

Wydarzenia
czwartek, 01 lutego 2018 22:31

W związku z dużym zainteresowaniem, jakim cieszy się ostatnio tematyka górska, w lutym uruchamiamy akcję promocyjną naszych książek związanych tematycznie z górami. Czas: od 1.02 do 28.02.2018 r. lub do wyczerpania puli książek przeznaczonych na ten cel.

Jednocześnie, po ukazaniu się głośnej książki Bernadetty McDonald Kurtyka. Sztuka wolności (wyd. Agora), proponujemy wyjątkowy zestaw książkowy, składający się z dwóch pozycji: "Kurtyka. Sztuka wolności" i Przeżyć dzień jak tygrys. Alex MacIntyre i narodziny stylu alpejskiego w Himalajach (Johna Portera). W obydwu książkach po części zostały opisane te same wydarzenia dziejące się w Hindukuszu i Himalajach, choć zrelacjonowane z dwóch różnych punktów widzenia. Warto je porównać. Cena zestawu: 70 (łączny rabat 20 zł).

Poniżej przedstawiamy listę książek uwzględnionych w promocyjnej ofercie z rabatem 25%:

Aconcagua. W cieniu Śnieżnego Strażnika (Łukasz Kocewiak)

Atak rozpaczy (Artur Hajzer)

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie (Anna Czerwińska)

GórFanka na szczytach Himalajów

GórFanka w Karakorum

GórFanka powraca w Karakorum

Góry, ludzie, kontynenty w obiektywie ekstremalnej kamery (Jerzy Surdel)

Hajer na andyjskim szlaku (Mieczysław Bieniek)

Lider. Górskim szlakiem Andrzeja Zawady raz jeszcze (Ewa Matuszewska)

Prostowanie zwojów (Tomasz Hreczuch)

Przeżyć dzień jak tygrys (John Porter)

Przeżyłem, więc wiem (Ryszard Szafirski, Klaudia Tasz)

Poza tym oferujemy tymczasowo wyczerpane pozycje, już po cenie detalicznej:

GórFanka na himalajskiej ścieżce (Anna Czerwińska)

Tybet. Dach świata (Maria Sironi-Diemberger)

Koszty wysyłki kurierskiej: zamówienie do 50 zł - 15 zł, w przedziale 50-100 zł - 5 zł, zamówienie powyżej 100 zł - wysyłka gratis. Książki można odbierać bez dodatkowych kosztów w Warszawie: (ul. Zwrotnicza 6 lub ul. Rajskich Ptaków 49/4 - Warszawa-Pyry, przy ul. Puławskiej, po wcześniejszym umówieniu się).

Przy zakupie obowiązuje przedpłata. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Przy większych zakupach (powyżej 100 zł) można otrzymać dodatkowy rabat - do negocjacji. 

Oto krótkie opisy książek w ogólnej ofercie wydawniczej 

 

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start