bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1186534

XXV Przegląd Filmów Alpinistycznych

Wydarzenia
środa, 18 kwietnia 2018 16:36

W imieniu organizatorów, czyli Muzeum Sportu i Turystyki, zapraszamy na kolejny, jubileuszowy XXV Przegląd Filmów Alpinistycznych im. Wandy Rutkiewicz w Warszawie, w Centrum Olimpijskim, Wybrzeże Gdyńskie 4, w dn. 11-13.05.2018 r. 

Jak zwykle będzie można obejrzeć szereg ciekawych filmów, które tym razem koncentrują się wokół: Wandy Rutkiewicz, Andrzeja Zawady, Artura Hajzera oraz 40. rocznicy weścia na dwa dziewicze wierzchołki Kangczendzongi. Będzie też możliwość spotkania z wieloma znanymi alpinistami, m.in. z Janem Serafinem, Leszkiem Cichym, Wojciechem Brańskim, Olą Dzik, Aleksandrem Lwowem i Krzysztofem Wielickim. 

Nasze wydawnictwo tradycyjnie przygotuje niewielkie stoisko z publikacjami górskimi.

Poniżej zamieszczamy pełny program imprezy: 

pfa 2018 program

 

 

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start