bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1194212

Cenna nagroda dla książki "W uścisku Katriny"

Wydarzenia
niedziela, 08 lipca 2018 21:01

annapurnaNasza najnowsza książka W uścisku Katriny Kuby Kucharskiego odniosła spory sukces. W konkursie organizowanym przez wortal czytelniczy granice.pl na najlepszą książkę na lato 2018 zdobyła nagrodę internautów nie tylko w kategorii "literatura faktu", ale co ważniejsze, nagrodę internautów w klasyfikacji generalnej, czyli wśród wszystkich książek zgłoszonych do tego konkursu. 

Przy okazji polecamy ciekawą recenzję tej książki Magdaleny Galiczek-Krempy zamieszczoną na wspomnianym wyżej portalu. 

Więcej o samym konkursie i laureatach w poszczególnych kategoriach można przeczytać pod adresem: 

 https://www.granice.pl/news/najlepsze-ksiazki-na-lato-2018/7608

    

 

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start