bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1194135

14. Spotkania z Filmem Górskim - nasze stoisko księgarskie w Zakopanem

Wydarzenia
czwartek, 30 sierpnia 2018 22:19

szfg_2018Zapraszamy wszystkich fanów tematyki górskiej na kolejne Spotkania z Filmem Górskim w Zakopanem (30.08-2.09.2018 r.). W tym roku odbywają się one na Równi Krupowej. Z naszych autorów wystąpi tam w sobotę Anna Czerwińska, która będzie uczestniczyła w panelu poświęconym Grani Tatr. Warto tu przypomnieć, że Anna Czerwińska była pierwszą kobietą, która samotnie przeszła Grań Tatr w 1990 roku w ciągu siedmiu dni. 

W tym roku po raz pierwszy będziemy mieli samodzielne stoisko podczas tej imprezy, na które oczywiście serdecznie zapraszamy. Oprócz książek z dużymi rabatami można też będzie nabyć książki, które już od pewnego czasu są wyczerpane. Będzie można też się spotkać z Anną Czerwińską. 

Stoisko będzie funkcjonowało od 31.08 do końca imprezy w Strefie Słowa.   

Pełny program zakopiańskiej imprezy na stronie internetowej organizatorów: 

https://spotkania.zakopane.pl/

 

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start