bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1194133

Konkurs na książkę roku 2018

Wydarzenia
czwartek, 10 stycznia 2019 18:02

katrinaNasza książka "W uścisku Katriny" autorstwa Kuby Kucharskiego bierze udział w konkursie na najlepszą książkę roku 2018 organizowanym przez wortal literacki www.granice.pl. Jest umieszczona w kategorii "Literatura faktu".  

Zachęcamy gorąco do wzięcia udziału w tym konkursie, formularz do głosowania znajduje się na stronie: 

http://www.ksiazkiroku.pl/glosowanie

Na głosujących czekają liczne nagrody książkowe. Konkurs trwa do 29.01.2019 r.

Przypominamy, że nasza książka zdobyła już tytuł "Najlepszej książki na lato" w głosowaniu internautów w konkursie przeprowadzonym przez ten sam wortal. 

 

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start