bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1730406

"Bike'owa podróż" nominowana w konkursie Kolosów

Wydarzenia
czwartek, 23 września 2021 23:47

bikeowa podroz_sydney szczecin 148x210 do netu4 1Z radością pragniemy poinformować, że nasza książka Bike'owa podróż. Z Sydney do Szczecina cz. 1 autorstwa Daniela Kocuja otrzymała nominację w literackim konkursie organizowanym w ramach Kolosów na najlepszy podróżniczy debiut roku. Patronem nagrody jest znany podróżnik, a zarazem autor wielu świetnych książek podróżniczych, Waldemar Kuczyński.

Laureata konkursu, wybranego spośród trzech autorów nominowanych książek, poznamy w niedzielę, 3.10.2021 roku podczas niedzielnego finału Kolosów o godz. 16.00.

Daniel Kocuj zaprezentuje swój pokaz w niedzielę (3.10) o godz. 10.00-10.50 w sali seminaryjnej. Wcześniej będzie można posłuchać autora na jego prezentacjach w Warszawie 24 i 30 września (konkretne godziny i miejsca podane w dziale "Spotkania autorskie").  

Więcej informacji na temat konkursu można przeczytać TUTAJ, a program i inne wiadomości o tegorocznej edycji Kolosów (Gdynia Arena, 1-3.10.2021) dostępne są na stronie www.kolosy.pl     

 

 

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start