bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1135241

Wydarzenia

Kilka wrażeń po 9. Warszawskich Targach Książki

Wydarzenia
niedziela, 20 maja 2018 21:47

czerwinska3Za nami kolejne warszawskie targi, które przyniosły moc wrażeń, doświadczeń i przemyśleń. Udział w tegorocznych Warszawskich Targach Książki był dla nas pewnym eksperymentem.

Nasze główne stanowisko znajdowało się w Strefie Kultury Górskiej, która ze względu na swoje usytuowanie poza głównym ciągiem dla zwiedzających nie cieszyła się zbytnim zainteresowaniem. Jedynie na spotkaniu z Krzysztofem Wielickim sala pękała w szwach, ale było to także spowodowane promocją jego nowej książki. Zainteresowanie publiczności wzbudziły też spotkania z Bartkiem Dobrochem, autorem nowej książki o Arturze Hajzerze, wystąpienia Leszka Cichego, Aleksandra Lwowa czy Anny Czerwińskiej.

Więcej…
 

9. Warszawskie Targi Książki

Wydarzenia
poniedziałek, 14 maja 2018 21:58

logo-wtk-minZapraszamy serdecznie naszych czytelników na 9. Warszawskie Targi Książki, które jak zwykle odbędą się na Stadionie Narodowym, w dn. 17-20.05.2018 r. Tym razem nasze wydawnictwo będzie miało stoisko w Strefie Kultury Górskiej (23 BK), czyli w Sali Biznes Clubu, od strony Wisły.

Ponadto wybrane książki naszego wydawnictwa będą dostępne na stoisku „Świadomi Wydawcy” (36/D6) oraz „Motyleksiazkowe.pl” (145/D18). Z tego też względu spotkania z naszymi autorami (Anna Czerwińska, Kuba Kucharski, Łukasz Kocewiak) będą odbywały się w różnych miejscach. Warto zauważyć, że oprócz standardowych dyżurów przy podpisywaniu książek będą też pogadanki czy prezentacje. Niewątpliwą atrakcją będzie masywny posąg Super Kolosa, który w niedzielę będzie prezentowała na naszym stoisku Anna Czerwińska.  

Poniżej pełna lista spotkań:

Więcej…
 

Strefa Kultury Górskiej na 9 WTK

Wydarzenia
poniedziałek, 14 maja 2018 21:35

 

gory_strefa_ulotka_a5Strefa Kultury Górskiej na 9. Warszawskich Targach Książki

 

Od 17 do 20 maja PGE Narodowy gościć będzie 9. Warszawskie Targi Książki. Jak przystało na największe tego typu wydarzenie w kraju, w WTK udział weźmie imponująca liczba wystawców i autorów, a na odwiedzających czeka niemal 1500 pozycji programowych. Jednak wszystkich miłośników gór z pewnością najbardziej zainteresuje wprowadzona na tegorocznych WTK nowość, czyli Strefa Kultury Górskiej.

 

Strefa Kultury stanowi miejsce, w którym odbywać się będzie wiele wydarzeń istotnych dla wszystkich zainteresowanych literaturą górską i publikacjami związanymi z górskimi aktywnościami – odwiedzający będą mieli możliwość wzięcia udziału w licznych prelekcjach, warsztatach lub spotkaniach z autorami. Gośćmi Strefy Kultury Górskiej będą między innymi: Krzysztof Wielicki, Leszek Cichy, Denis Urubko, Anna Czerwińska, Anna Milewska, Anna Kamińska, Danuta Piotrowska, Monika Witkowska, Aleksander Lwow, Marcin Tomaszewski, Rafał Fronia, Weronika Górska, Bartek Andrzejewski i Wojciech Szatkowski.

 

Więcej…
 

SPOTKANIA AUTORSKIE

Wydarzenia
poniedziałek, 14 maja 2018 00:00

Zgodnie z sugestiami naszych czytelników, poniżej zamieszczamy listę spotkań z naszymi autorami w najbliższym czasie:

(Mieczysław Bieniek, Anna Czerwińska, Iwona Dziura, Łukasz Kocewiak, Kuba Kucharski, Romuald "Aldek" Roman):

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 42

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start