bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1186859

Wydarzenia

Hajer na kole - nominacje w konkursie na najlepszą książkę na wiosnę

Wydarzenia
poniedziałek, 01 kwietnia 2019 19:24

hajer-konkursMamy dobrą wiadomość dla fanów książek niestrudzonego podróżnika - Mietka Bieńka "Hajera". Jego najnowsza książka Hajer na kole, czyli rowerem po Kirgistanie i Kazachstanie otrzymała nominacje zarówno jury jak i internautów w konkursie na najlepszą książkę na wiosnę, organizowanym przez portal granice.pl. Pełną listę nominowanych książek zamieszczono na stronie:  

http://ksiazkanawiosne.pl

Jednocześnie zachęcamy do oddawania ponownie głosów na naszą książkę w drugim etapie konkursu (osoby, które oddały głos w poprzedniej fazie mogą głoswać jeszcze raz). Adres do formularza to: 

http://ksiazkanawiosne.pl/glosowanie,6050820

(Nasza książka znajduje się w kategorii "Podróże literackie"). Konkurs trwa tylko do 10.04.2019 roku, a wyniki zostaną ogłoszone 12.04.2019 roku.

Na osoby biorące udział w głosowaniu czekają cenne nagrody książkowe.  

 

Anna Czerwińska i Marek Konecki na wieczorze promocyjnym książki "Lodowy rycerz"

Wydarzenia
piątek, 08 marca 2019 22:25

lodowy rycerz - okadka2Z okazji wydania książki karykaturzysty Marka Koneckiego Lodowy rycerz zapraszamy na spotkanie z autorem oraz z gościem specjalnym - himalaistką Anną Czerwińską. 

Spotkanie odbędzie się 13.04.2019 roku o godz. 19.00 w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów, ul. Kajakowa 12B, 02-838 Warszawa. Wstęp wolny. 

Wiecej informacji poniżej:

Więcej…
 

SPOTKANIA AUTORSKIE

Wydarzenia
piątek, 08 marca 2019 00:00

Zgodnie z sugestiami naszych czytelników, poniżej zamieszczamy listę spotkań z naszymi autorami w najbliższym czasie:

(Mieczysław Bieniek, Anna Czerwińska, Łukasz Kocewiak, Kuba Kucharski, Marek Konecki):

Więcej…
 

GórFanka na himalajskiej ścieżce - nowe wydanie

Wydarzenia
wtorek, 12 lutego 2019 21:54


g5Dla miłośników pisarskiego talentu Anny Czerwińskiej mamy dobrą wiadomość. Od 12.02.2019 roku dostępne jest na rynku księgarskim drugie wydanie książki GórFanka na himalajskiej ścieżce. Poprzednie wydanie od niemal roku było wyczerpane.

Obecne wydanie różni się jedynie szatą graficzną, natomiast warstwa tekstowa pozostała niezmieniona. W drugim wydaniu zastosowano formułę druku czarno-białego z licznymi wkładkami kolorowymi (64 strony). W związku z tym nieznacznie obniżono cenę detaliczną (do 33,90 zł). Zmiane uległ też numer ISBN - obecny to 978-83-61968-38-2. 

Jednocześnie chcieliśmy poinformować, że w naszym magazynie nie ma już innej książki z tej serii - GórFanka w Karakorum. Nieliczne egzemplarze tej książki znajdują się jeszcze w obiegu księgarskim, dlatego gorąco zachęcamy do zakupu tych ostatnich książek zrealizowanych w kolorowej formule. Dodruk, podobnie jak w przypadku wspomnianej wyżej książki, będzie wydaniem w wersji czarno-białej z kolorowymi wkładkami.     

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 43

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start