bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1133025

Wydarzenia

"Przeżyć dzień jak tygrys" - ważna recenzja na stronie "Taternika"

Wydarzenia
sobota, 22 kwietnia 2017 15:06

Na stronie internetowej branżowego pisma "Taternik" została zamieszczona obszerna i dogłębna recenzja autorstwa Bogusława Kowalskiego wydanej przez nas książki Johna Portera Przeżyć dzień jak tygrys. Wszystkich, którzy pragną zapoznać się z tym wartościowym tekstem, zapraszamy na stronę "Taternika" pod podanym niżej linkiem. We wspomnianym artykule na pierwszym miejscu znajduje się recenzja książki Adama Bieleckiego, a poniżej - Johna Portera. 

link do recenzji w "Taterniku"

 

Nasze książki na Targach Książki w Białymstoku

Wydarzenia
czwartek, 20 kwietnia 2017 18:56

Podczas najbliższych VI Mięczynarodowych Targów Książki w Białymstoku (21-23.04.2017) nasze książki będą wystawiane na stoisku firmy motyleksiazkowe.pl (60A). Zapraszamy do odwiedzenia tego stoiska, zwłaszcza że książki będą oferowane po promocyjnych cenach. 

 

Nagroda dla książki "Przeżyć dzień jak tygrys"

Wydarzenia
środa, 12 kwietnia 2017 14:09

porter_Z ogromną radością pragniemy zawiadomić, że książka Johna Portera Przeżyć dzień jak tygrys zdobyła nagrodę jury na najlepszą książkę na wiosnę 2017 w kategorii "Podróże literackie" w konkursie organizowanym przez portal granice.pl.  

Jednocześnie informujemy, że w ostatnim numerze czasopisma "Taternik" ukazał się wywiad Izabeli Wysockiej z Johnem Porterem oraz recenzja tej książki. 

 

Nominacja dla książki "Przeżyć dzień jak tygrys"

Wydarzenia
piątek, 31 marca 2017 15:06
przezyc-nominacjaW dniu 27.03.2017 r. rozpoczął się drugi etap głosowania w plebiscycie „Najlepsza książka na wiosnę” - http://ksiazkanawiosne.pl/, którego organizatorem jest serwis Granice.pl - wszystko o literaturze. Etap ten trwał będzie do 9 kwietnia 2017! Poznaliśmy już tytuły, które zdobyły nominacje internautów i jurorów. Nasza książka - Przeżyć dzień jak tygrys - otrzymała zarówno nominację jury, jak i nominację internautów, przechodzi więc do II etapu głosowania, będzie też rozpatrywana w rywalizacji o nagrody jury. Bezpośredni link do głosowania na książkę „Przeżyć dzień jak tygrys” to: http://ksiazkanawiosne.pl/ksiazka,5929622 
Osoby, które oddały już głos w pierwszej fazie konkursu, mogą teraz ponownie głosować. 
Dodatkowym argumentem zachęcającym do głosowania może być fakt, że osoby głosujące mają szansę wygrania zestawów nawet 10 nagród książkowych!
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 13 z 42

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start