bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1132930

Wydarzenia

GórFanka na himalajskiej ścieżce - nowe wydanie

Wydarzenia
wtorek, 12 lutego 2019 21:54


g5Dla miłośników pisarskiego talentu Anny Czerwińskiej mamy dobrą wiadomość. Od 12.02.2019 roku dostępne jest na rynku księgarskim drugie wydanie książki GórFanka na himalajskiej ścieżce. Poprzednie wydanie od niemal roku było wyczerpane.

Obecne wydanie różni się jedynie szatą graficzną, natomiast warstwa tekstowa pozostała niezmieniona. W drugim wydaniu zastosowano formułę druku czarno-białego z licznymi wkładkami kolorowymi (64 strony). W związku z tym nieznacznie obniżono cenę detaliczną (do 33,90 zł). Zmiane uległ też numer ISBN - obecny to 978-83-61968-38-2. 

Jednocześnie chcieliśmy poinformować, że w naszym magazynie nie ma już innej książki z tej serii - GórFanka w Karakorum. Nieliczne egzemplarze tej książki znajdują się jeszcze w obiegu księgarskim, dlatego gorąco zachęcamy do zakupu tych ostatnich książek zrealizowanych w kolorowej formule. Dodruk, podobnie jak w przypadku wspomnianej wyżej książki, będzie wydaniem w wersji czarno-białej z kolorowymi wkładkami.     

 

"W uścisku Katriny" - książką roku w kategorii "Literatura faktu"

Wydarzenia
wtorek, 12 lutego 2019 20:51

annapurna_w_usciskuSpory sukces zanotowała książka Kuby Kucharskiego pod tytułem W uścisku Katriny, która w konkursie organizowanym przez wortal literacki www.granice.pl w głosowaniu internatutów została uznana najlepszą książką roku w kategorii "Literatura faktu". 

Wielkie gratulacje dla naszego autora - debiutanta. Pełną listę książek nagrodzonych prezentujemy tutaj. 

Wiadomość o tej nagrodzie pojawiła się między innymi na portalach internetowych w Mrągowie, skąd pochodzi nasz autor. Polecamy zwłaszcza jeden z tych materiałów, gdzie można objerzeć także materiał wideo promujący książkę, z udziałem autora - do obejrzenia tutaj.  


 

Kolejny sukces książki "W uścisku Katriny"

Wydarzenia
wtorek, 05 lutego 2019 00:17

Nasza książki "W uścisku Katriny" Kuby Kucharskiego odniosła spory sukces, otrzymując nagrodę w głosowaniu internatutów w konkursie na najlepszą książkę roku w kategorii "Literatura faktu", organizowanym przez wortal literacki www.granice.pl.

Informacje o liście laureatów dostępne są na stronie:

www.ksiazkiroku.pl

Poniżej zamieszczamy też link do zapowiedzi wideo książki przez samego autora: 

 https://www.youtube.com/watch?v=f4VzfgNDE58&t=7s

Polecamy tekturę tej świetnej pozycji!

 

Konkurs na książkę roku 2018

Wydarzenia
czwartek, 10 stycznia 2019 18:02

katrinaNasza książka "W uścisku Katriny" autorstwa Kuby Kucharskiego bierze udział w konkursie na najlepszą książkę roku 2018 organizowanym przez wortal literacki www.granice.pl. Jest umieszczona w kategorii "Literatura faktu".  

Zachęcamy gorąco do wzięcia udziału w tym konkursie, formularz do głosowania znajduje się na stronie: 

http://www.ksiazkiroku.pl/glosowanie

Na głosujących czekają liczne nagrody książkowe. Konkurs trwa do 29.01.2019 r.

Przypominamy, że nasza książka zdobyła już tytuł "Najlepszej książki na lato" w głosowaniu internautów w konkursie przeprowadzonym przez ten sam wortal. 

 

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start