bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1806625

Nagroda dla książki "GórFanka w Karakorum"

Wydarzenia
sobota, 04 czerwca 2011 18:17

logoZ prawdziwą przyjemnością pragniemy zakomunikować, że najnowsza książka Anny Czerwińskiej GórFanka w Karakorum 1979-1986 otrzymała nagrodę jury w konkursie wortalu literackiego granice.pl dla "Najlepszej książki na lato" w kategorii "Podróże literackie".


Książka Mieczysława Bieńka Hajer jedzie do Dalajlamy otrzymała w tym samym konkursie nominację internautów w kategorii "Perły z lamusa".
Więcej informacji na stronie: http://ksiazkanalato.pl

 

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start