bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1806684

Trou de Fer

Wydarzenia
środa, 23 listopada 2011 15:21

dvd_troudefer_sk

Trou de Fer (Żelazna dziura)

Słowacja 2011

Reżyseria: Pavol Barabáš
Czas: 55?

Pięciu przyjaciół wybrało się do najtrudniejszego kanionu na świecie znajdującego się na wyspie Réunion. Mówi się o nim - Mont Everest kanionów! Tylko najlepsi potrafią zjechać do jego głębi, i to bez gwarancji, że kiedyś z niego wrócą. O tym decyduje natura. Kino akcji w górskim wydaniu. To trzeba zobaczyć. Podwyższony poziom adrenaliny gwarantowany.

Grand Prix w Lądku Zdroju 2011 r. 

Film udostępniony przez Przegląd Filmów Górskich w Lądku Zdroju im. Andrzeja Zawady

Zwiastun Filmowy 


 

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start