bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1847847

Wirtualne Targi Książki

Wydarzenia
wtorek, 05 maja 2020 12:38

insta_targi

W poniedziałek, 4.05.2020, na specjalnej podstronie serwisu Granice.pl  rozpoczęły się wirtualne targi książki. Na stronie głównej targów prezentujemy wirtualne stoiska Wydawców, a na nich bestsellery, interesujące nowości i zapowiedzi wydawnicze.
Po kliknięciu w dany tytuł czytelnicy będą mogli zapoznać się z opisem wydawniczym oraz przejść (za sprawą tabeli z porównaniem cen) do wybranej przez siebie księgarni internetowej i kupić interesującą ich książkę.
Pod każdą zaprezentowaną na wirtualnych targach książką znajduje się znacznik ?kciuk w górę". Zapraszamy do klikania w ?kciuki" i zachęcania do tego także swoich czytelników. 
To jednak nie wszystko! Na stronie wirtualnych targów książki znajduje się lista wystawców, na której czytelnicy mogą znaleźć ulubione wydawnictwo, a po kliknięciu przenieść się na stronę internetową Wydawcy.
W zakładce "Poczytaj o książkach" znajdują się już pierwsze artykuły promujące prezentowane na stoiskach wydawców tytuły. Są to recenzje, fragmenty książek i wywiady z autorami. (Oczywiście linki do recenzji Pańskich książek, które promowaliśmy w ubiegłych latach w naszej witrynie, również na tej stronie się znajdą). 

Na podstronie "Spotkania z autorami" znajdują się linki do wirtualnych spotkań autorskich. Codziennie aktualizujemy tę listę!
Zachęcamy do udostępnienia linku do wirtualnych targów na Państwa stronach internetowych i w serwisach społecznościowych. 
Prezentowane podczas wirtualnych targów książki promowane będą na łamach serwisu Granice.pl.

 

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start