bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1847819

Superoferta majowa

Wydarzenia
wtorek, 12 maja 2020 01:13

atak rozpaczy 256g5lider - okadkalodowy rycerz - okadka2Maj od wielu lat kojarzył się czytelnikom z targami książki. Zawsze była to wspaniała okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą krajową i zagraniczną. Przyznam, że i od pewnego spotkania z włoskim wydawcą na targach książki w 1999 roku zrodził się pomysł założenia wydawnictwa Annapurna. W tym roku niewątpliwie zabraknie nam tej atmosfery książkowego święta, spotkania autorów z czytelnikami, szaleństwa zakupów i przypadkowych, a jakże zapadających w pamięć spotkań. Chcąc stworzyć namiastkę tej imprezy, organizowane są w tym roku wirtualne targi książki, w których też bierzemy udział.

okladka przezylem wiec wiem 2przezyc dzien jak tygrys  w2hajer2_okl_xshajer_jedzie_do_soczi2hajer_na_andyjskim_szlakuhajer na koleDla naszych wiernych czytelników przygotowaliśmy także specjalną, niezwykle atrakcyjną ofertę książkową. Polega ona na możliwości zakupu naszych książek w okresie od 15 do 31 maja z dużymi rabatami, bezpośrednio z wydawnictwa. Wystarczy wybrać kilka książek z naszej oferty (albo kilka egzemplarzy tej samej książki), by uzyskać znaczący rabat, nawet do 50%.

Wynosi on:

przy zakupie min. 3 egz. - 35%

przy zakupie min. 5 egz. - 40%   

przy zakupie min. 10 egz. - 50%     

Płatność gotówką albo przelewem. Książki można odbierać bezpośrednio w wydawnictwie (Warszawa, Rajskich Ptaków 49/4) albo w magazynie (Warszawa, Zwrotnicza 6), po uprzednim umówieniu się. Można też zamówić przesyłkę kurierską (dodatkowy koszt 15 zł) z dostawą na terenie Polski.  

Osoby/firmy zdecydowane na zakup naszych pozycji prosimy o kontakt z wydawnictwem w sprawie uzgodnienia formalności.  

Dostępność tytułów jest podana w aktualnej ofercie wydawniczej prezentowanej TUTAJ.  

adm okladka2katrina okokladka_aldek

dziura w podrozy - okladkaperuwianska_zona_okladka2

zywot2

 

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start