bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1847826

Warszawski Przegląd Filmów Górskich - przełożony

Wydarzenia
sobota, 07 listopada 2020 03:40
Biorąc pod uwagę ogólną sytuację w kraju i coraz to nowe obostrzenia dotyczące funkcjonowania kin, jesteśmy zmuszeni poinformować, że nasza tradycyjna grudniowa impreza w tym roku się nie odbędzie.
Gdy tylko pojawią się odpowiednie warunki do jej przeprowadzenia, jak najszybciej o tym poinformujemy. Na razie myślimy o terminie marcowym lub kwietniowym. Mamy nadzieję, że do tego czasu pojawią się nowe, wspaniałe filmy, a może też i nowe dokonania górskie, o których chętnie byśmy opowiedzieli.
Przypominamy, że taka przełożona na wiosnę edycja przeglądu pozwoliła nam niegdyś gościć powracających z zimowej wyprawy na Gasherbruma I naszych wspaniałych wspinaczy - Adama Bieleckiego, Janusza Gołąba i Artura Hajzera.
 

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start