bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1847799

Anna Czerwińska o książce "Groza wokół K2"

Wydarzenia
poniedziałek, 21 grudnia 2020 22:42

yt-ikonaNasza autorka, Anna Czerwińska udzieliła dłuższego wywiadu na temat wznowionej właśnie książki "Groza wokół K2". Poniżej załączamy link do krótkiego fragmentu tego wywiadu, który w całości ukaże się wkrótce. 

Książka cieszy się sporym zainteresowaniem, w naszym magazynie są już stany zerowe, dlatego też potencjalnych czytelników odsyłamy do sklepów internetowych. Pozycja ta jest fizycznie dostępna m.in. w salonach empiku i Sklepu Podróżnika.  

 

https://www.youtube.com/watch?v=p-j2qnHt3Z0

 

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start