bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1847813

Będziemy na Śląskich Targach Książki

Wydarzenia
czwartek, 28 października 2021 18:28

stk_logoW dniach 12-14 XI 2021 roku odbędą się w Katowicach kolejne targi książki, w których będziemy brali udział (stoisko nr 6). Oprócz zapoznania się z naszą pełną ofertą będzie można spotkać się z Mieczysławem Bieńkiem, czyli popularnym Hajerem  (sobota i niedziela, w trakcie trwania imprezy), a w niedzielę o godz. 16.00-16.30 na estradzie Forum  wysłuchać jego podróżniczych wspomnień. 

Targi odbywają się, podobnie jak poprzednio, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, w godz.: pt 12-19, sob. 11-19, niedz. 11-17. Wstęp dla wszystkich gości bezpłatny. Więcej informacji na temat imprezy można uzyskać TUTAJ.    

 

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start