bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1833816

Konkurs - glosowanie na Bike'ową podróż

Wydarzenia
wtorek, 18 stycznia 2022 22:43

W dniu 17.01.2022 roku rozpoczął się plebiscyt "Książki Roku 2021", którego organizatorem jest serwis Granice.pl. W plebiscycie udział biorą tytuły nagrodzone przez internautów i jurorów w ubiegłorocznych, sezonowych edycjach.

Podsyłamy link do strony z plebiscytem, za pośrednictwem której oddawać można głosy na książki: https://www.ksiazkiroku.pl/

W plebiscycie udział bierze nasz tytuł:

"Bike'owa podróż. Z Sydney do Szczecina cz.1" Daniela Kocuja. 

Zapraszamy do głosowania na naszą książkę!!! 

bikeowa podroz_sydney szczecin 148x210 do netu4 1

Plebiscyt "Książki Roku 2021" odbywa się w trybie jednoetapowym. Każdy z internautów może oddać głos tylko raz, wskazując, która książka powinna otrzymać nagrodę. Dla osób głosujących przygotowano zestawy nagród książkowych.

Na książki głosować można do 31.01.2022 do godziny 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone do 7.02. na łamach serwisu Granice.pl oraz na stronie plebiscytu.

 

 

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start