bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1833777

Hajer na andyjskim szlaku - recenzja na portalu Sztukater

Wydarzenia
środa, 02 lutego 2022 16:58

hajer_na_andyjskim_szlakuNa portalu "Sztukater" ukazała się właśnie ciekawa recenzja książki Mieczysława Bieńka "Hajer na andyjskim szlaku". Co prawda wspomniana książka została wydana przed kilkoma laty, ale warto na nią zwrócić uwagę właśnie teraz, ponieważ jej nakład powoli się kończy (podobnie jak innej książki z tej serii" "Hajer jedzie do Soczi"). 

Wspomnianą recenzję można przeczytać pod adresem: 

Przy okazji polecamy inne książki popularnego Hajera. Mamy też nadzieję, że w tym roku uda się ukończyć prace nad kolejną opowieścią z dalekich krain.

Życzymy także naszemu poczytnemu autorowi szybkiego powrotu do zdrowia, po przebytej poważnej operacji.

  

 

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start