bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1833781

Wydarzenia

17. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Wydarzenia
piątek, 22 października 2021 04:39

W tym roku naszą imprezę zaplanowaliśmy na 10-12.12.2021 w kinie Wisła. Pełny repertuar już mamy, do obejrzenia poniżej. Sprzedaż biletów ruszy w czwartek 25.11 około południa. Uwaga!  W TYM ROKU BILETY I KARNETY SĄ NIENUMEROWANE!

Zgodnie z ostatnimi zaleceniami będzie udostępnione tylko 50% miejsc na widowni, prosimy więc nie czekać z zakupem biletów do ostatniej chwili.  

Poniżej przedstawiamy skrócone omówienie głównych punktów programu. Polecamy też naszą ulotkę, która skrótowo przedstawia nasz tegoroczny repertuar.  

Więcej…
 

Nagroda dla książki "Bike'owa podróż. Z Sydney do Szczecina cz. 1 "

Wydarzenia
wtorek, 19 października 2021 16:15

annapurna_bike_fb 2Z ogromną radością informujemy o kolejnej nagrodzie, którą zdobyła nasza książka. Tym razem chodzi o Bike'ową podróż. Z Sydney do Szczecina cz. 1 autorstwa Daniela Kocuja, która to pozycja w konkursie organizowanym przez wortal literacki granice.pl otrzymała w głosowaniu internautów najwięcej głosów w kategorii "Literatura faktu". 

Oto komunikat od organizatorów, wraz z linkami do pełnej listy laureatów: 

W ubiegłą środę, 13.10.2021 roku zakończyło się głosowanie w plebiscycie "Najlepsza książka na jesień", którego organizatorem jest serwis Granice.plhttps://www.granice.pl/ W plebiscycie oddano ponad 70 tys. głosów. Dzisiaj ogłosiliśmy wyniki głosowania internautów oraz decyzje jurorów.
Z przyjemnością chcielibyśmy zaprezentować Państwu laureatów plebiscytu "Najlepsza książka na jesień".
Państwa tytuł zdobył następujące wyróżnienie:
"Bike'owa podróż" - nagroda internautów w kategorii "literatura faktu"
 
Nagrodzone książki prezentujemy w tekście podsumowującym plebiscyt: https://www.granice.pl/news/najlepsze-ksiazki-na-jesien-2021/14424
który wyeksponowaliśmy w sliderze na stronie głównej serwisu Granice.pl.
Do lektury tekstu zaprosiliśmy także na naszych fanpage'ach: na Facebooku i Twitterze
Laureatów prezentujemy na stronie plebiscytu: https://ksiazkanajesien.pl/

 

 

Nasi autorzy na 24. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie

Wydarzenia
wtorek, 05 października 2021 20:13

ksiazka21-baner-podstrona1920x300

Już wkrótce, bo w dniach 14-17.10.2021 roku, odbędą się w Krakowie kolejne targi książki. Tym razem nie będziemy mieli osobnego stoiska, za to nasze książki i nasi autorzy będą reprezentowani na specjalnym stoisku w ramach Festiwalu Książki Górskiej i Turystycznej

Ze swoimi pokazami wystąpią:

Łukasz Kocewiak (Aconcagua. W cieniu Śnieżnego Strażnika) - piątek, 15.10, godz. 17-18.

Daniel Kocuj (Bike'owa podróż. Z Sydney do Szczecina cz. 1) - sobota, 16.10, godz. 14-15.

Mieczysław Bieniek "Hajer", autor kilku hajerowych książek - sobota, 16.10, godz. 15-16.

Niestety, Mia Słowik ze względu na kłopoty zdrowotne była zmuszona odwołać swój przyjazd na targi.   

Zapraszamy na Festiwal, w którym oprócz naszych autorów weźmie udział wielu znanych alpinistów, w tym Krzysztof Wielicki, Denis Urubko czy Aleksander Lwow.  

     

 

Konkurs na najlepszą książkę na jesień

Wydarzenia
czwartek, 30 września 2021 23:14

annapurna_bike_fb 1

annapurna_zona_fb

Portal granice.pl organizuje po raz kolejny konkurs na najlepszą książkę na jesień. Wśród wielu zgłoszonych książek znajdują się też dwie nasze pozycje:  Bike'owa podróż Daniela Kocuja i Peruwiańska żona została zdradzona Mii Słowik. Zachęcamy wszystkich czytelników do wzięcia udziału w tym konkursie, bowiem wśród uczestników zostaną rozlosowane cenne nagrody książkowe. Książka Bike'owa podróż jest umieszczona w kategorii "literatura faktu", a Peruwiańska żona została zdradzona w kategorii "powieści obyczajowe". Głosy można oddać na stronie: www.ksiazkanajesien.pl/glosowanie

Konkurs trwa do 13.10.2021 r. włącznie.  Zachęcamy do udziału w tej miłej zabawie!    

Głos można oddać także, klikając na baner jednej z powyższych książek, by potem wypelnić odpowiedni kwestionariusz, potwierdzić nr, który przyjdzie SMS i gotowe.    

Poniżej przedstawiamy opis glosowania, gdybyśmy chcieli wybrać więcej niż jedną książkę:

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 57

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start