bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1833770

Wydarzenia

Dodruk "Grozy wokół K2"

Wydarzenia
poniedziałek, 18 stycznia 2021 02:32

groza2wK2 zimą zdobyte, a sama akcja i styl skomentowane na tysiąc sposobów! Chwała naszym szerpańskim przyjaciołom!

Nic dziwnego więc, że książka Anny Czerwińskiej pod tytułem Groza wokół K2 cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Przez pewien czas zniknęła z większości księgarń, ale od 26.01.2021 na rynku księgarskim dostępny jest dodruk drugiego wydania tej książki. 

Pod podanym TUTAJ linkiem można przeczytać dłuższy jej fragment. 

Polecamy też zapoznanie się z recenzjami książki, dostępnymi choćby na portalu lubimyczytac.pl TUTAJ.  

   

 

Spotkanie z Anną Czerwińską w Południku Zero

Wydarzenia
wtorek, 29 grudnia 2020 00:17

W dniu 30.12.2020 r. o godz. 20.00 w klubie Południk Zero odbędzie się online (transmisja na żywo) spotkanie z Anną Czerwińską na temat jej książki Groza wokół K2. Więcej informacji na stronie facebookowej klubu TUTAJ. Retransmisja jest dostępna przez miesiąc od wydarzenia. 

(Klub jest zamknięty dla widzów, dlatego też spotkanie jest dostępne tylko online).  

 

Anna Czerwińska o książce "Groza wokół K2"

Wydarzenia
poniedziałek, 21 grudnia 2020 22:42

yt-ikonaNasza autorka, Anna Czerwińska udzieliła dłuższego wywiadu na temat wznowionej właśnie książki "Groza wokół K2". Poniżej załączamy link do krótkiego fragmentu tego wywiadu, który w całości ukaże się wkrótce. 

Książka cieszy się sporym zainteresowaniem, w naszym magazynie są już stany zerowe, dlatego też potencjalnych czytelników odsyłamy do sklepów internetowych. Pozycja ta jest fizycznie dostępna m.in. w salonach empiku i Sklepu Podróżnika.  

 

https://www.youtube.com/watch?v=p-j2qnHt3Z0

 

Warszawski Przegląd Filmów Górskich - przełożony

Wydarzenia
sobota, 07 listopada 2020 03:40
Biorąc pod uwagę ogólną sytuację w kraju i coraz to nowe obostrzenia dotyczące funkcjonowania kin, jesteśmy zmuszeni poinformować, że nasza tradycyjna grudniowa impreza w tym roku się nie odbędzie.
Gdy tylko pojawią się odpowiednie warunki do jej przeprowadzenia, jak najszybciej o tym poinformujemy. Na razie myślimy o terminie marcowym lub kwietniowym. Mamy nadzieję, że do tego czasu pojawią się nowe, wspaniałe filmy, a może też i nowe dokonania górskie, o których chętnie byśmy opowiedzieli.
Przypominamy, że taka przełożona na wiosnę edycja przeglądu pozwoliła nam niegdyś gościć powracających z zimowej wyprawy na Gasherbruma I naszych wspaniałych wspinaczy - Adama Bieleckiego, Janusza Gołąba i Artura Hajzera.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 57

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start