bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1833764

Wydarzenia

20. rocznica wejścia Anny Czerwińskiej na Everest

Wydarzenia
czwartek, 21 maja 2020 21:35

01W dniu 22.05.2020 mija dwadzieścia lat od wejścia na Mt Everest Anny Czerwińskiej, która jako druga Polka, po Wandzie Rutkiewicz, stanęła na tym szczycie. Jednocześnie Anna Czerwińska jako pierwsza Polka i siódma kobieta na świecie ukończyła tym samym program Korony Ziemi (wejścia na najwyższe szczyty poszczególnych kontynentów).

Poniżej publikujemy skany kilku stron z naszej książki GórFanka na szczycie Himalajów, gdzie autorka opisuje jakże dramatyczną, ostatnią fazę ataku szczytowego. Link do tekstu znajduje się TUTAJ

Gratulujemy jeszcze raz Annie Czerwiskiej wspaniałego sukcesu i jednocześnie zapraszamy Państwa do lektury! 

(Przy okazji przypominamy, że cała droga górska Anny Czerwinskiej została opisana w pięciotomowej serii autobiograficznej GórFanka). 

Więcej…
 

Superoferta majowa

Wydarzenia
wtorek, 12 maja 2020 01:13

atak rozpaczy 256g5lider - okadkalodowy rycerz - okadka2Maj od wielu lat kojarzył się czytelnikom z targami książki. Zawsze była to wspaniała okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą krajową i zagraniczną. Przyznam, że i od pewnego spotkania z włoskim wydawcą na targach książki w 1999 roku zrodził się pomysł założenia wydawnictwa Annapurna. W tym roku niewątpliwie zabraknie nam tej atmosfery książkowego święta, spotkania autorów z czytelnikami, szaleństwa zakupów i przypadkowych, a jakże zapadających w pamięć spotkań. Chcąc stworzyć namiastkę tej imprezy, organizowane są w tym roku wirtualne targi książki, w których też bierzemy udział.

okladka przezylem wiec wiem 2przezyc dzien jak tygrys  w2hajer2_okl_xshajer_jedzie_do_soczi2hajer_na_andyjskim_szlakuhajer na koleDla naszych wiernych czytelników przygotowaliśmy także specjalną, niezwykle atrakcyjną ofertę książkową. Polega ona na możliwości zakupu naszych książek w okresie od 15 do 31 maja z dużymi rabatami, bezpośrednio z wydawnictwa. Wystarczy wybrać kilka książek z naszej oferty (albo kilka egzemplarzy tej samej książki), by uzyskać znaczący rabat, nawet do 50%.

Wynosi on:

przy zakupie min. 3 egz. - 35%

przy zakupie min. 5 egz. - 40%   

przy zakupie min. 10 egz. - 50%     

Płatność gotówką albo przelewem. Książki można odbierać bezpośrednio w wydawnictwie (Warszawa, Rajskich Ptaków 49/4) albo w magazynie (Warszawa, Zwrotnicza 6), po uprzednim umówieniu się. Można też zamówić przesyłkę kurierską (dodatkowy koszt 15 zł) z dostawą na terenie Polski.  

Osoby/firmy zdecydowane na zakup naszych pozycji prosimy o kontakt z wydawnictwem w sprawie uzgodnienia formalności.  

Dostępność tytułów jest podana w aktualnej ofercie wydawniczej prezentowanej TUTAJ.  

adm okladka2katrina okokladka_aldek

dziura w podrozy - okladkaperuwianska_zona_okladka2

zywot2

 

Wirtualne Targi Książki

Wydarzenia
wtorek, 05 maja 2020 12:38

insta_targi

W poniedziałek, 4.05.2020, na specjalnej podstronie serwisu Granice.pl  rozpoczęły się wirtualne targi książki. Na stronie głównej targów prezentujemy wirtualne stoiska Wydawców, a na nich bestsellery, interesujące nowości i zapowiedzi wydawnicze.
Po kliknięciu w dany tytuł czytelnicy będą mogli zapoznać się z opisem wydawniczym oraz przejść (za sprawą tabeli z porównaniem cen) do wybranej przez siebie księgarni internetowej i kupić interesującą ich książkę.
Pod każdą zaprezentowaną na wirtualnych targach książką znajduje się znacznik ?kciuk w górę". Zapraszamy do klikania w ?kciuki" i zachęcania do tego także swoich czytelników. 
To jednak nie wszystko! Na stronie wirtualnych targów książki znajduje się lista wystawców, na której czytelnicy mogą znaleźć ulubione wydawnictwo, a po kliknięciu przenieść się na stronę internetową Wydawcy.
W zakładce "Poczytaj o książkach" znajdują się już pierwsze artykuły promujące prezentowane na stoiskach wydawców tytuły. Są to recenzje, fragmenty książek i wywiady z autorami. (Oczywiście linki do recenzji Pańskich książek, które promowaliśmy w ubiegłych latach w naszej witrynie, również na tej stronie się znajdą). 

Na podstronie "Spotkania z autorami" znajdują się linki do wirtualnych spotkań autorskich. Codziennie aktualizujemy tę listę!
Zachęcamy do udostępnienia linku do wirtualnych targów na Państwa stronach internetowych i w serwisach społecznościowych. 
Prezentowane podczas wirtualnych targów książki promowane będą na łamach serwisu Granice.pl.

 

Lektura na czas koronawirusa

Wydarzenia
piątek, 13 marca 2020 16:19

peruwianska_zona_okladka2

Na stresujący czas epidemii i nudę kwarantanny świetnie sprawdzi się książka Jak zostałam peruwiańską żoną. Autorka, która uciekła przed rodzicami do Ameryki Południowej, a stamtąd przed mężem, trzęsieniami ziemi, tsunami i powodziami z powrotem pod dach rodzinnego domu, żeby tu bać się wojny i koronawirusa, ostatecznie zdaje sobie sprawę, że przed strachem nie da się uciec. Można za to nabrać dystansu i przejść przez ten czas z zaufaniem. Mia, która bezwiednie spędziła noc w posiadłości bosa miejscowej partyzantki i o mało co nie została obrabowana przez piratów, na pewno Wam w tym pomoże.

 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 57

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start