bg

Bieniek w Krośnie

Wydarzenia
wtorek, 13 września 2011 00:00

hajer2_okl_xs

  Już wkrótce będzie można posłuchać niekiedy zabawnych, a niekiedy i wciągających relacji z dalekich podróży Mieczysława Bieńka. Na jego barwną opowieść "Przez Karakorum w marzenia" zapraszamy 26 września 2011 r. (poniedziałek) o godz. 18.00 do Piwnicy Pod Cieniami, Rynek 5 w Krośnie.
Wstęp wolny. 

Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek: "Hajer jedzie do Dalajlamy" oraz najnowszej "Z Hajerem na kraj Indii", autorstwa Mieczysława Bieńka.

Więcej informacji na:  http://www.muzeumrzemiosla.pl/podcieniami/index.php?page=3

 

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start