bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1730381

Konkurs na najlepszą książkę na jesień

Wydarzenia
czwartek, 30 września 2021 23:14

annapurna_bike_fb 1

annapurna_zona_fb

Portal granice.pl organizuje po raz kolejny konkurs na najlepszą książkę na jesień. Wśród wielu zgłoszonych książek znajdują się też dwie nasze pozycje:  Bike'owa podróż Daniela Kocuja i Peruwiańska żona została zdradzona Mii Słowik. Zachęcamy wszystkich czytelników do wzięcia udziału w tym konkursie, bowiem wśród uczestników zostaną rozlosowane cenne nagrody książkowe. Książka Bike'owa podróż jest umieszczona w kategorii "literatura faktu", a Peruwiańska żona została zdradzona w kategorii "powieści obyczajowe". Głosy można oddać na stronie: www.ksiazkanajesien.pl/glosowanie

Konkurs trwa do 13.10.2021 r. włącznie.  Zachęcamy do udziału w tej miłej zabawie!    

Głos można oddać także, klikając na baner jednej z powyższych książek, by potem wypelnić odpowiedni kwestionariusz, potwierdzić nr, który przyjdzie SMS i gotowe.    

Poniżej przedstawiamy opis glosowania, gdybyśmy chcieli wybrać więcej niż jedną książkę:

  Instrukcja głosowania w konkursie „Najlepsza książka na jesień”

  1. Wejdź na stronę www.ksiazkanajesien.pl
  2. Kliknij kwadrat z prawej strony „zagłosuj i wygraj”
  3. Wypełnij formularz (4 pierwsze rubryki + z działu „Literatura faktu” wybrać (kliknąć) na „Bike’owa podróż”, a z działu "powieści obyczajowe" tytuł "Peruwiańska żona została zdadzona" + kliknąć na 4 pola kwadratowe na dole formularza + kliknąć w przycisk „Zagłosuj”)
  4. Odbierz nr, który został wysłany SMS na komórkę i wpisz w odpowiednią rubrykę i zatwierdź. Głos został oddany. 
  5. Na ten sam nr telefonu można oddać tylko jeden głos (ale można głosować na kilka książek jednocześnie).
 

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start