bg

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 1730386

Tomasz Hreczuch

Autorzy
piątek, 18 marca 2011 18:40

(ur. w 1973 r.) Inżynier z wszelkimi objawami ciągot literackich. W ósmą rocznicę jego urodzin Mehmed Ali Agca strzelał do papieża, w dziewiętnastą Wanda Rutkiewicz zgasła w śniegach Kangczendzongi, a w dwudziestą siódmą Amerykanie przez pomyłkę zrzucili sześć bomb na wioskę w prowincji Kyonggi, czyli generalnie lipa.

Szczęśliwie w rocznicę ósmą przyszła na świat gwiazda porno, Sunny Leone, co znacząco poprawia tę smutną statystykę. Jak dotąd snułem się po Świecie zostawiając za sobą różne podejrzane maszyny – od tych produkujących prąd przez inne takie robiące kleje do samolotów i wreszcie: przyłożyłem rękę do powstania niezliczonej ilości linii wytwarzających pieluchy. Co będzie dalej – aż strach myśleć. Po dziesięciu latach tułania wróciłem do Wrocławia i jak dobrze pójdzie, nic mnie stąd już nie ruszy.  Nadal nie posadziłem drzewa, poza tym – nie narzekam.


Źródło: http://www.jkw.pl/ oraz tekst napisany przez samego autora, jako dodatek do drugiego wydania książki „Prostowanie zwojów”

 

GórFanka. Moje ABC w skale i lodzie

Hot StartPierwsza część serii, mającej ambicje pokazać ponad czterdziestoletnią karierę górską jednej z naszych najlepszych alpinistek. Barwne opowieści autorki pozwalają znakomicie wczuć się w klimat i atmosferę legendarnych lat 70.

GórFanka. Na szczytach Himalajów

Hot StartAutorka koncentruje się na wyprawach mających na celu zdobycie najwyższych himalajskich szczytów: Mount Everestu, Lhotse i Makalu. Mocna dawka wrażeń dla wszystkich miłośników gór i narratorskiego talentu Anny Czerwińskiej.

GórFanka W Karakorum 1979-1986

Hot StartKsiążka opisuje najbardziej ambitny okres działalności naszej bohaterki (z trudnymi ośmiotysięcznikami w Karakorum). Właśnie podczas tych wypraw dokonywano pierwszych kobiecych wejść na poszczególne szczyty.

 
 
 
Start